Lviv Theatre of Opera and Ballet


   Це був один з тих днів коли я і Зоряна вирішили що можна було б сходити в Оперний, а не тільки повз нього, так як Зоряні перепало два безкоштовні квитки на балет. І от, переборовши сон і сніг на шляху до культурного просвітлення, вже в одинадцятій годині ранку ми опинились на проспекті Свободи. Спочатку ми зробили собі самоекскурсію по Оперному, я була там перший раз і хотіла зробити трохи фотографій до вистави.
  Тепер про сам балет, він називався "Камелія" і був призначений, швидше за все, для дітей шкільного віку, але мені все-одно сподобалося. Особливо вразило озвучення живого оркестру і величезні декорації з зображенням міста розписані вручну. Костюми теж були дуже класні, правда шкода що мені не вдалось це все сфотографувати, так як на сусідньому місці сидів один дідусь який був свято переконаний що в оперному фотографувати взагалі не можна, але при тому його дуже цікавила модель мого фотоапарата і зовсім не турбували спалахи зі всіх сторін. Хоча взагалі місця нам дістались класні-середина восьмого ряду в партері, звідки все було дуже добре видно.
   Після вистави пішли на каву (чай) і гуляли по магазинах, відходили від сесії і планували святкування її закінчення.

This entry was posted on and is filed under . You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response.

Leave a ReplyRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...